Elf City

Przekrócz stare, brudne mury dzielnic..

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2012-11-24 14:18:10

Zuka

Przywódca Elfów

Zarejestrowany: 2012-11-24
Posty: 24
Punktów :   
Karyta: 500
Rasa: Elf
Czary: Jedynie czarna magia.
Rola [kim jest w grupie, przewodnik, itd.]: Przywódca!
Kolor oczu: Niebieskie.

Biuro Bankowe

Miejsce wiecznych niepokojów, biurowcy obryzgają paznokcie ze strachu, przed elfami łypiącymi na majątki klientów. Tutaj można zostawić swoje pieniądze, ale nie warto liczyć na to, że nie zniknie ani połamany grosz. Nie warto, większość klientów woli trzymać majątki przy sobie.

Offline

#2 2012-11-26 18:45:51

Zuka

Przywódca Elfów

Zarejestrowany: 2012-11-24
Posty: 24
Punktów :   
Karyta: 500
Rasa: Elf
Czary: Jedynie czarna magia.
Rola [kim jest w grupie, przewodnik, itd.]: Przywódca!
Kolor oczu: Niebieskie.

Re: Biuro Bankowe

Trzasnął pięścią w stół.
- Piąty raz powtarzam. Dawać pieniądze! - jego ręce niebezpiecznie zaczęły świecić na fioletowo.
- Jak my nie mamy.. - przerażony bankoman odsunął się od stołu, którym po chwili Zuka cisnął w biurowców.
- Ostatni raz.. Gadać, gdzie jest szmal, albo zęby powybijam! - tym razem już był mega wkurzony.
Biurowiec kulący się pod stołem wskazał na stalowe drzwi, a Zuka uśmiechnął się złowrogo. - Wasze szczęście. Następnym razem nie będzie tak miło. - po czym powoli, bez pośpiechu podszedł do drzwi, zlustrował je wzrokiem, a po chwili objoł i wyciągnął z zawiasów. Ale ku jego oczom ukazał się nie sejf, a.. policjanci. Uzbrojeni.
Elfik cofnął się o krok i zaczął bulgotać pod nosem, a po chwili zaczął uciekać szeroką ulicą, co jakiś czas oglądając się na złych na niego policjantów.
- Ha, ciumcie! - wrzasnął. - Natępnym razem nie dam się nabrać! - nieudolne były poczynania stróżów prawa, gdyż Elf co jakiś czas wyślizgiwał się im "spod rąk". A ten, robił sobie z nich niezłe żarty, widząc wykrzywione miny prawa.

Offline

#3 2012-11-26 19:23:37

Tobby

Elf

Zarejestrowany: 2012-11-26
Posty: 11
Punktów :   
Karyta: 500
Rasa: Elf
Czary: Głównie czarna magia.
Rola [kim jest w grupie, przewodnik, itd.]: Zwykły Elf
Kolor oczu: Niebieskie..

Re: Biuro Bankowe

Siedział na dachu jakiegoś budynku i przyglądał się scencę z rozbawieniem, a porucznikom - z odrazą. Rzucił w jednego z nich kamieniem, który obił się najpierw o ramie, potem trafiło w kość policzkową. Bufiasty mężczyzna rozejrzał się, nagle zauważył Tobbyego, który szykował się do kolejnego rzutu.
Ja, to znaczy, Mirra, patrzałam z westchnieniem na Elfa z dołu i nałożyłam głęboko kaptur. - Nie znam cie. - szepnęła w jego stronę, jakbym przekazywała mu największą swoją tajemnicę. Oczywiście, chodziło raczej o fakt, że nie chce za łajdaka do kicia pójść. Westchneliśmy oboje, niemalże w tym samym czasie.

Offline

#4 2012-11-26 20:24:51

Zuka

Przywódca Elfów

Zarejestrowany: 2012-11-24
Posty: 24
Punktów :   
Karyta: 500
Rasa: Elf
Czary: Jedynie czarna magia.
Rola [kim jest w grupie, przewodnik, itd.]: Przywódca!
Kolor oczu: Niebieskie.

Re: Biuro Bankowe

Zuka niepewnie podszedł do kruchego budynku, i dotknął go palcem, a ten się rozsypał. A dach, na którym siedział przed chwilą Tobby lekko się zawalił. - Radzę ci uważać na budynki, na których siadasz. - wzruszył ramionami, po czym usiadł pod jedynym rosnącym w tym miejscu drzewem.

Offline

#5 2012-11-26 20:26:51

Tobby

Elf

Zarejestrowany: 2012-11-26
Posty: 11
Punktów :   
Karyta: 500
Rasa: Elf
Czary: Głównie czarna magia.
Rola [kim jest w grupie, przewodnik, itd.]: Zwykły Elf
Kolor oczu: Niebieskie..

Re: Biuro Bankowe

Uśmiechnął się z irytacją. - Dzięki, ale to był mój kamuflaż. Teraz jestem zmuszony łazić za Mirrą. - spojrzał na mnie z lekką rezygnacją.

Offline

#6 2012-11-26 20:31:33

Zuka

Przywódca Elfów

Zarejestrowany: 2012-11-24
Posty: 24
Punktów :   
Karyta: 500
Rasa: Elf
Czary: Jedynie czarna magia.
Rola [kim jest w grupie, przewodnik, itd.]: Przywódca!
Kolor oczu: Niebieskie.

Re: Biuro Bankowe

Nie wiem, czy miało to mnie zasmucić, ale twierdze, że nie. - zrobił dziubek z ust, i patrzał na chłopaka w swoim wieku, ciutkę wyższego, z dominacją w głosie. Skierował tym razem wzrok na Mirrę. - Czło-wiek? Zadajesz sie z lu-dźmi?

Offline

#7 2012-11-26 20:35:27

Tobby

Elf

Zarejestrowany: 2012-11-26
Posty: 11
Punktów :   
Karyta: 500
Rasa: Elf
Czary: Głównie czarna magia.
Rola [kim jest w grupie, przewodnik, itd.]: Zwykły Elf
Kolor oczu: Niebieskie..

Re: Biuro Bankowe

Wzruszył ramionami i zakrył mnie ciałem, przykliszczając do ściany innego budynku. Zaczęłam się dusić, nie tylko z powodu skliszczenia i zrównania ze ścianą, ale ze względu na to, że nieprzyjemnie pachniał - jednym słowem, jak nieumyty niechluja. On jednakże nie zwrócił na to uwagi. Nie wiedziałam, czy specjalnie, czy nie, ale skliszczył mnie jeszcze bardzie. - Toobby! - wydusiłam ze siebie, jak łkanie, bo byłam bliska płaczu, z bólu. W tej chwili król łaskawie się ode mnie odsunął. - Co? Człowiek? Gdzie? - Udawał niewinnego, choć oboje wiedzieliśmy, że nawet i nie z wyglądu, ale jak i z zagorzkniałego fanatyctwa i zwolennika mydła, nie wyglądałam na Elfa.

Offline

#8 2012-11-26 20:38:33

Zuka

Przywódca Elfów

Zarejestrowany: 2012-11-24
Posty: 24
Punktów :   
Karyta: 500
Rasa: Elf
Czary: Jedynie czarna magia.
Rola [kim jest w grupie, przewodnik, itd.]: Przywódca!
Kolor oczu: Niebieskie.

Re: Biuro Bankowe

Nie zwrócił uwagi na chłopaka, teraz wzrok przykleił do dziewczyny. - Ale.. Ona nie mieszka z tobą? W tej, no, Elfiej Dzielnicy? Hmm? - skierował spowrotem na niego wzrok, ale druga gałka oczna dalej wlepiała swój przerażający i oskarżycielski wzrok w Mirrę.

Offline

#9 2012-11-26 20:40:54

Tobby

Elf

Zarejestrowany: 2012-11-26
Posty: 11
Punktów :   
Karyta: 500
Rasa: Elf
Czary: Głównie czarna magia.
Rola [kim jest w grupie, przewodnik, itd.]: Zwykły Elf
Kolor oczu: Niebieskie..

Re: Biuro Bankowe

- W.. E-elfiej dzielnicy? - zgrywał jakby to powiedział, debila nie rozumiejącego podstawowych słów i ich znaczeń. Ja wiedziałam, że on nie ma zbytniej orientacji w terenie, więc postanowiłam go wyręczyć. - Tak. Mieszkam z nim. W Elfiej Dzielnicy.

Offline

#10 2012-11-26 20:47:14

Zuka

Przywódca Elfów

Zarejestrowany: 2012-11-24
Posty: 24
Punktów :   
Karyta: 500
Rasa: Elf
Czary: Jedynie czarna magia.
Rola [kim jest w grupie, przewodnik, itd.]: Przywódca!
Kolor oczu: Niebieskie.

Re: Biuro Bankowe

- Co? - zmrużył sceptycznie oczy, lustrując ich wzrokiem. - Nie wiecie, że ludziom tam nie wolno mieszkać? Tak samo, jak nam tu? To hańba!

Offline

#11 2013-01-26 10:54:20

Tobby

Elf

Zarejestrowany: 2012-11-26
Posty: 11
Punktów :   
Karyta: 500
Rasa: Elf
Czary: Głównie czarna magia.
Rola [kim jest w grupie, przewodnik, itd.]: Zwykły Elf
Kolor oczu: Niebieskie..

Re: Biuro Bankowe

- No, no wiemy. - Tobby bez zaangażowania w swoje słowa wzdychał, jakbym była dla niego tylko jakimś pasożytem. Szturchnęłam Elfa w wrogim grymasie.
- Nie sądzę, żebym była jakąś przeszkodą.

Offline

#12 2013-01-26 10:56:48

Zuka

Przywódca Elfów

Zarejestrowany: 2012-11-24
Posty: 24
Punktów :   
Karyta: 500
Rasa: Elf
Czary: Jedynie czarna magia.
Rola [kim jest w grupie, przewodnik, itd.]: Przywódca!
Kolor oczu: Niebieskie.

Re: Biuro Bankowe

- Lepiej ją ukryć. Wiesz dobrze, że mieszkanie z człowiekiem to dla Elfa obelga. Chyba nie zamontowałeś na jej życzenie prysznicu w domu, co? - zlustrował Elfa powoli wzrokiem, potem dziewczynę.

Offline

#13 2013-01-26 11:21:26

Tobby

Elf

Zarejestrowany: 2012-11-26
Posty: 11
Punktów :   
Karyta: 500
Rasa: Elf
Czary: Głównie czarna magia.
Rola [kim jest w grupie, przewodnik, itd.]: Zwykły Elf
Kolor oczu: Niebieskie..

Re: Biuro Bankowe

- Nie, nic takiego nie dokonałem. - Elf walnał się pięścią w pierś, udowodniając, że mówi prawdę.

Offline

#14 2013-01-26 11:33:47

Zuka

Przywódca Elfów

Zarejestrowany: 2012-11-24
Posty: 24
Punktów :   
Karyta: 500
Rasa: Elf
Czary: Jedynie czarna magia.
Rola [kim jest w grupie, przewodnik, itd.]: Przywódca!
Kolor oczu: Niebieskie.

Re: Biuro Bankowe

Elf powoli odszedł, cicho coś mrucząc.

Offline

#15 2013-01-26 11:34:56

Narciss

Elf

Zarejestrowany: 2012-11-24
Posty: 7
Punktów :   
Karyta: 500
Rasa: Elf!!! <3
Czary: Czarna magia!!! <3
Rola [kim jest w grupie, przewodnik, itd.]: Ciasto-maniak!!! <3
Kolor oczu: Zgniło-zielone!!! <3

Re: Biuro Bankowe

Elf dostojnym krokiem ze spuszczoną głową przyszedł, przechodząc drogę Tobbyemu.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naszeimperiumstylu.pun.pl www.supermetin2.pun.pl www.wwesite.pun.pl www.sesyje.pun.pl www.dreamteam2.pun.pl